Kerkoj puntor

Shitet nga: Besnik 10 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj ndihmes ne kuzhine,
te interesuarit duhet te mos ken obligime tjera si angazhim ne pune tjeter ose fakultet.
puna eshte afatgjate dhe serioze.

te interesuarit mund te shkruajn sms ne numrin posht,me te dhenat si : Emri,Mbiemri, mosha ,vendi ku jeton, dhe do te kontaktoheni nga menagjeri per intervist.

ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim