Kerkoj puntore

Shitet nga: ? 11 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj ni puntore per zyr te interesuarat let lajmrohen ne imell .mosha pi 18 deri 25 dhe mundsish te pa martume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim