Kerkoj puntore

Shitet nga: duli 26 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntor me pervoj pune ne Auto Larje e cila gjendet ne prishtin ju lus te lajmrohen persona serioz flm.per mie kuptim kontakti ne tel 044-638-356 dhe 049-587-985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim