Kerkoj puntore

Shitet nga: skender 25 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntore per te kujdeset per nje te moshuar(femer) dhe njekohsishte pune shtepiake me orar nga ora9 deri ne16 perpes dite pune ne jave perveq vikendeve. Pagesa me marveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim