Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

Shitet nga: imer 16 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor nje firme per instalim ujit kam tekryer te dy zanatet ikam dhe diplamat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim