Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

Shitet nga: imer 03 Pri 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor i nje firme per instalim te ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim