Kerkoje Punetore Ne butikun Versace

Shitet nga: VERSACE 10 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoje punetore ne butikun versace ne prishtine, te interesuarat munden me kontaktu vetem permes email adreses dhe mund te fillojne punen nga 1 shkurti,po ashtu ky butik do te hapet ne te gjitha qytetet e kosoves pra kuptohet se shpejti kushtet e pranimit mundeni permes email adreses te pyetni email b-mitro2010@hotmail.com ose facebook https://www.facebook.com/bigg.bossi.167?fref=photo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim