Kerkojm 3 puntor per prodhimin e mobileve

Shitet nga: dina dekor 17 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj 3 puntor per prodhimin e kuzhinave dhomave ,komoda etj,nje mjeshter dhe dy puntor te thjesht ose monter,,thirrjet prej ores 10 deri ne ora 19,gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim