Kerkojm nje moter/teknik medicionale nga Prisht..

Shitet nga: Med 04 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm nje moter medicionale ose teknik medicional me pervoj pune,ne kuader te projektit:Mjeku ne shtepi.
Ku se bashku me mjekun ose vete do te ofroj sherbimet shendetesore ne shtepi te pacientit.
Duhet te jete nga Prishtina,dhe te kete lejen e vozitjes B.
1muaj periudha provuese.

Dergo cv ne:
diti.med@hotmail.com
Emri, mbiemri, data lindjes, nr.kontaktit, pervoja etj

SUKSESE!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim