Kerkojm punetore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: cleopatra massage 30 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
cleopatra masazhe kerkon punetore , recepcioniste dhe masazhere me pervoj ose qe jane te interesuara te punojn me kushte te mira te punes dhe me pages sipas marreveshjes , gjendemi ne rrugen ahmet krasniqi ne arberi { dragodan } perball hotel adria nen raifeisen bank, kontakt 045 54 77 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim