Kerkojm punetore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fox group 10 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkojm punetore femer per agjente tregtare neper gjith kosoven.
pagesa rroge baze plus perqindje.

te interesuarat duhet te jene te shkathta ne komunikim dhe aftesi per gjetje te klienteve te rinj.

mosha e preferuar eshte 21-35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim