Kerkojm puntore

Shitet nga: puntore 10 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm nje vajz te pa martuar qe ti kryej punet e shtepis dhe te kujdeset per nje femij 8 vjeqar. nr i telefonit 049471812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim