Kerkojme Kuzhinjere

Shitet nga: arton 11 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj pune per nje kuzhinjere (femer) ne loaklin InCorso tek Santea Prishtine,

Personi qe lajmerohet per kete pozite duhet te kete njohuri per pergatitjen e ushqimeve dhe embelsirave kifleve etj,
Mosha nuk luan role per kete vend pune,

ju mirepresim

kontaktoni ne numrin e tel: 044-113-749 InCorso
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim