Kerkojme Punetore

Shitet nga: Sami Sadiki 17 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pershendetje,

Behet fjale per punesim jashte vendit. Profili i punetorve te kerkuar eshte Horeca ,Hotel Restaurant Cafe.

Kompanija ne fjale posedon ca biznese ne Oslo te Norvegjis si dhe ka kontakta ne kete branch.

Nderime e pershendetje

Horeca Expert AS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim