Kerkojme Punetore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Imperial Store 07 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme 18 punetore me pervoje pune si dhe 3 managere per pune ne Boutique "IMPERIAL STORE" Objekti eshte mbi 1500 metra katror dhe eshte nder me exkluzivet ne rajon. Kandidatet e interesuara duhet te dergojne nje CV te detajuar dhe nje foto ne email. imperial-store@hotmail.com Ne telefonata nuk pergjigjemi por kandidatet preferenciale do te kontaktohen nga ne normalisht ne nr te tel qe kandidatet e ofrojne dhe do te ftohen per interviste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim