Kerkojme distributor (m) ne qytetet e Kosoves

Shitet nga: Qeramika Spanjolle 08 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ne jemi distributor te autorizuar nga shume fabrika prodhuese te qeramikes nga Spanja, per teritorin e Kosovës!
Nese jeni te interesuar per qeramike kualitative dhe me qmime shume te aresyeshme ju ftoj te diskutojme !

Gjtihashtu shprehim gadishmerine te angazhojme agjent lokal perfaqesues neper qytete te Kosoves qe kan potencaial te distribuimit dhe shitjes me shumice apo pakice.
Perqindjet jane shume te favorshme!


Presim te na kontaktoni me email duke na treguar mbi qytetin tuaj, si dhe sallonet e qeramikes qe ju mund te kontaktoni!


https://www.facebook.com/profile.php?id=100008960681713Me repsket
Stafi
QS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim