Kerkojme punetore Prishtinë(FLOKE,THONJE,GRIM,DE..

Shitet nga: Sallon Ondulimi 08 Qer 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme punetore per sallon ondulimi per (FLOKE,THONJE,GRIM,DEPILIM) te kete pervoje se paku 2 vite ne Floke dhe Grim Salloni gjendet mbrapa Hotel Sirius rruga Tringë Smajli (afer Sllovenia Sport)Prishtine ,per me teper na kontakotini ne nr 049 60 27 60 dhe Viber 045 49 34 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim