Kerkojme punetore per mirembajtje te shtepise ne..

Shitet nga: Luiza 18 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Orari: Hane-Premte prej 7-3
Pagesa: sipas marrveshjes
Detyrat: Mirembajtja e shtepise dhe oborrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim