Kerkojme punetore

Shitet nga: Royal Caffe 25 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme punetore femra ne kafe kur do te hapet me 24.03.2015
Kemi nevoje per kamariere, shankiste si dhe pastruese.
Ju lutem dergoni fotografine tuaj ne email: koplop333@gmail.com
Numrat per kontaktim:
049202657
045458015
045529183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim