Kerkojme puntor .Alumin-al shpall konkurs per 5 ..

Shitet nga: Alumin-al 25 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Alumin-al me seli ne Prishine merret me prodhimin e dyerve dritareve, fasadave strukturale dhe gjysem strukturale nga alumini dhe qelqi si rezultat i rritjes dhe zhvillimit te kompanis shpall konkurs per keto vende te lira pune:.


2 Saldues per qelik me pervoj pune.

4 Punekryes te Aluminit (mjeshter) me pervoj pune.

3 Asistenta (ndihmes mjeshtri).


Kushtet:.

Te jete banor i Prishtines ose rrethines.

Te kete pervoj pune per pozitat perkatese si me lart.

Te jete i gateshem per pune ekipore.

Te kete dicipline pune .

Mosha prej 19 deri 35 vjet.

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te lajmerohen permes nr kontaktues ( prej ores 08:00 deri ne ora 20:00) ose permes e-mail adreses.

045/616-978.
049/222-272.
info@alumin-al.com.Apple iPhone 4s 32GB Apple iPhone 4s 16GB IPADS. Apple iPad 2 16GB, Wi-Fi Apple iPad 2 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 16GB, Wi-Fi Apple iPad 3 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 64GB, Wi-Fi SAMSUNG. Samsung Galaxy s III 16GB Samsung Galaxy s II 8GB Samsung Galaxy N7000 NOKIA. Nokia Lumia Nokia vetura iphone iPhone tv televizor plazma hd led laptop kompjuter shtepi banese me qira pune konkurs ofroj kerkoj goma fellne produkte risi htc drita barnatore aparate pajisje stabilimente mjalt ilaq lule vajulliri mall shumice smart pare fito hidden
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEU


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim