Kerkojme puntor

Shitet nga: lata 16 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme puntor, per pune ne Agjension per Patundshmeri, me pune dhe detyra,ne zyre dhe teren, sipas nevojes.
Te interesuarit duhet te kene njohuri me:
Programe me kompjuter, Internet, posedojne Lejen e vozitjes, kategorine B.
E miresardhur njohja e gjuhes angleze, si dhe pervoja e punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim