Kocka te betonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: toni 16 Qer 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme prodhimin dhe montimin e kockave te betonit,anesoreve,si dhe bejme ngjeshjen e temeleve


nr kontakt


edhe viber
044470329
045813019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim