Kocka te betonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: toni 16 Qer 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejme montimin e kockave te betonit ,anesoreve,dhe ngjeshjen e temelav 044470329

045813019
viber pas ores 19 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim