Kocka te betonit

Shitet nga: --TONI-- 17 Krr 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejme montimin e kockave te betonit ,anesoreve si dhe zbukurimin e oborreve me material tonin dhe material tuajin sipas marreveshjes

kontakt044470329
045813019 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim