Kontabilist - Accountant

Shitet nga: Kremtim A. Gashi 22 Jan 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojme sherbime profesionale

-Mbajmë kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme te gjitha punet tjera llogaritare ne pajtim me standardet relevante teknike dhe profesionale.

-Perpilojme kontrata të Punës, regjistrimin (shuarjen) e bizneseve, percjelljen e stoqeve me program profesional te kontabilitetit, japim keshilla tatimore dhe biznesore etj.

-Përfaqësimin e biznesit dhe kryerjen e të gjitha punëve Komunale, ne ATK, ARBK, dhe në organe tjera për kontroll.

Qasja jone ndaj punes profesionale, mbeshtetet ne ndershmeri, besueshmeri, profesionalizem dhe bashkepunim afatgjate me klientet tane.

Tel për kontakt:

Kremtim A. GASHI
044/952-017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim