Kryejm keto sherbime

Shitet nga: Mjeshter 11 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm dekorime me gjitha llojet e ngjyrave.
Bejm ngjyrosjen e shtepive mbrenda dhe jasht lokaleve dhe zyreve
Bejm ngjitjen e te gjitha llojeve te tapetav ne mure dhe ne tavana.
Bejm montimin e parketit dhe laminatit.bejm llakiratjen e gilinderav mbrena dhe jasht.
Bejm veshjen e shkallve me parket.
Po ashtu i llakiratim dyer dhe dritare nga druri.
Si dhe ndajm mure me rigips pllaka.
Dhe bejm shtruarjen e llastikut ne gjuhen gjermane quhet (DIZAJN BELLAG dhe PEFACE ) ne zyre dhoma apo sallone.

''Te gjitha keto i kryejm me standarde europiane me provoj pune shum vjeqare ne gjermoni''

ju lutem na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 044746506
049451617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim