Kryejm pune ndertimore

Shitet nga: Sefa 05 Shk 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ne kreyejm keto pune : Izolim me Styripor , Fasada dhe dekorime te ndryshme , mbrenda dhe jasht me mallter , me gelqere , shprihc por edhe me MP75 , me 10-tsh me material te gatshem , glet , fasada te mbrendshme full dhe strukturiale.
VIBER:044676896

Punen tone mund ta shikoni ku te deshironi ne Qytetin e Prishtines , Qmimi i Volitshem
Bejm edhe kopenzime me vetura dhe me traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim