Kujdes per te semurin

Shitet nga: Nazim 27 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj kujdes familjare per te semure si hixhene dhe keshilla
Te nevojshme per te semure te pa levizshem te moshuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim