Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vje..

Shitet nga: f 28 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani

Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar si Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani ,perderisa kam qene ne Gjermani dhe vendete tjera te evropes kam bere dhe servuar te gjitha llojet e ushqimeve moderne Italian dhe gjermane po ashtu duke bere edhe te gjitha llojet e ushiqemve tradcionale Kosovar.Me kete aplikim qe e beje mund te them se te gjith te intersuarit qe kane intersim te marrin nje Kuzhinier qe do ti garantontet nje pune te suksesheme dhe kosumatoret do te ndaheshin shume te knaqur dhe kjo do te ndikonete ne rritjen e biznesit dhe cdo gje do te shkonte ne favore te kompani perkatese.Karekteristikat e mia indviduale:

Energjetik ne pune ,aktive ne pune , I koncentruar ne pune ,sense te mire per te tjeret, I sjellshem ,komunikative dhe I mpreht per te kuptuar porosin , duke folur 4 gjuhe evropiane.

Numri i telit: 049330606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim