LEGALIZO NDERTIMIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Drita-A projektim 31 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kompletojm te gjithe dokumentacionin e nevojshem per LEGALIZIM te objekteve te banimit dhe afarist.
Per me shume informata kontaktoni :049 535 567, ose urdheroni na vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim