Laminat @ parket

Shitet nga: bekim selimi 10 Maj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bej montimin e laminati dhe te gjitha llojet e parketit ne menyr profesionale me pervoj 14 vjeqare . njeherish bej edhe gdhendjen e parketit te vjeter dhe lyerjen ne menyr profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim