Llamarin punues

Shitet nga: bashkim 23 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
llamarin punues Luboveci 2 punojm 20 Vite pervoj pune .ngjesum ulluk mloja ceva dhe te gjitha punet me llamarin.me qmim te volitshum
numrat e telefonit : 044596275 049 596275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim