Lokali ipet me qera

Shitet nga: adnan 10 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ipet lokali me qera me siperfaqe 120 m2.Gjendet perballe Pallatit te Rinise - NEW BORN-it perfundi hotel GRAND.Posedon banjo dhe terrase 200m2. Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044-250-053
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim