Mësues i gjuhës gjermane

Shitet nga: Shkolla Juvi 09 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Shkolla Juvi kerkon nje mesimdhenes te gjuhes gjermane per ligjerimin e kurseve

Personi duhet te njoh mirë gjuhen dhe gramatiken

Edhe student ne prag te diplomimit jane te mireseardhur

044145903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim