M O L E R . Agimi -- 045 84 60 40 -- 049 83 76..

Shitet nga: Agim 30 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Objejteve te medha , Ndertesave, Shtepive , Banesave , ,Lokaleve me polikolor , Renovime dhe Riparime ......... Gled , Fasad , ..........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone......... tel 045 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77---- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim