M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 045 84 60 40

Shitet nga: Agim 08 Krr 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel +0377 45 84 60 40 .. viber ------ + 386 49 83 76 77 . . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim