M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 045 84 60 40

Shitet nga: Agim 22 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Zyrave , Depove , Lokaleve me polikollor . . . punojm . . . FASADA . . . KNAUF dhe GLED . . . Renovime dhe Riparime ...................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel 045 84 60 40 viber ------ 049 83 76 77 . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim