M O L E R .Agimi 0.50m² -FASADA , , GLET

Shitet nga: Agim 19 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime , , , , , ,punojm FASADA , , , , GLET dhe KNAUF ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel +377 45 84 60 40 viber ------ 00386 49 83 76 77 . . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim