MOLER........... NGJYROSJE RINOVIME GLED ETJ,

Shitet nga: tahir 15 Pri 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Moler , colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave,dhe rinovimin e dhomave, lokaleve, mureve, etj. Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.ofrojm katalogje ngjyrash, gjindem kudo ne kosov info.....................044 - 29 - 69 - 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim