Mallter tegatshem si dhe klasik fasada ngjyr 0..

Shitet nga: Gipseri 16 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kryj mallter fasada ngjyr glet knauf si dhe mallter klasik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim