Maqina Brother PR 620

Shitet nga: zekir 16 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Maqin per biznis te shpejt dhe te paster per te punuar nga shtepia maqin per te ber qfardo qenisje APO logo ne rroba si per shembull per sportista APO spitale APO policin APO gastronomi ju mund ta shfrytzoni ku do ket maqin dhe ka nevoj ne kosov ky bisnis qe nuk esht hap Shum pra konkurenca esht e vogel qe ja vlen te mirrni me ta me ket maqin mund te behet Shum qka si per shembull ka 6 gjilpera me kejt njyrat mun te shkruani me qepje ne textil ku do deri ne tepi APO kapelat e te gjitha llojev.
ne shesim ket maqin se jem jashrt vendit kosoves dhe nuk e kemi kohen qe te merremi me ket biznis por per at qe ka koh dhe do te punoj kjo maqin esht e gatshmer po sa ka ardh nga zwicrra esht e pa perdorun ka te gjitha paisjet te kompletuara esht ne menyr digitale voll automatike ju mund ta shifeni ne utube BROTHER 620
se si asht kjo maqin nese nuk keni njoheri por per ata qe e njohin e din se qfar domethenje ka kjo maqin .
at her mos pritni Shum se kjo maqin ju takon juve qe doni te fitoni ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim