Mirëmbajtje dhe rregullime të pishave, oborreve,..

Shitet nga: Sefer Muharremi 05 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Rregullojmë parqe, bashqe, oborre, bëjmë rregullimin dhe mirëmbajtjen e pishave, luleve, pemëve, rrethojave etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim