Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 23 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
jam mjeshter i instalimeve te rrymes ,po ashtu montojm bojlera shtikera lluster ora te rrymes etj
jam mjeshter u ujit per eleminimin e te gjitha poroblemeve q eka te beoj me ujt
po ashtu bejm hapjen e gypave te banjove kuzhinave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim