Mjeshter te ujit dhe kanalizimit

Shitet nga: Bekim Berisha 10 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera


MJESHTER TE UJIT

MJESHTER TE KANALIZIMIT

PUNOJM GJDO PRISHJE ME UJ DHE KANALIZIM

MONTOJM HIDROFORA DHE PRISHJET E TYRE

ME QMIME TE LIRA 044 888 123

IPKO 049 888123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim