Moler

Shitet nga: r 01 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
PERSHENDETJE PUNOJM SI MOLER NE MNYR PROFESIONALE MI 100 METRA QMIMI 0.30 CNET NEN 100 METRA KATROR 0.40 CENT M2 PRANOJM EDHE OBJEKTE TE MEDHA EDHE BANESA SHTEPI GARAZHA PODRUME LOKALE SI DHE KEMI STAFIN PER PASTRIMIN E SHTEPIS TUAJ APO BANESES JEMI FAMILJAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim