Moler,Fasader. Garantojme per pastertin dhe kual..

Shitet nga: Nehat 14 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme lyerjen e te gjitha objekteve :apartamenteve ,lokaleve, shtepive etj.Me qmimne shume te volitsheme kualitet shume te larte dhe pune te paster pa pika .Ju garantojme per kete gje .Na thirrni dhe binduni vet

Nr.tel 049 396 419
dhe 049 549 468 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim