Moler profesionalist , Ngjyrosje , Dekorime... e..

Shitet nga: egzon Dje 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
kemi ngjyra te kualitetit
ofrojmë kataloge ngjyrash
puna jon asht mbi 20 vjeqare ne ket lemi
puna behet paster dhe mir me izolime te gjesendeve ne banesen tuaj
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 976404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim