Mundësi punsimi ne CH Zürich

Shitet nga: skko 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Schweizerische Krankenkassen Optimierer ( Optimizer i sigurimit shendetsor Zvicërian ) është një nga Ndërmarjet më të mëdha dhe më të suksesshme të kompanive në fushën e konsultimit dhe sigurimit në Zvicëren gjermanisht-folëse.

Që nga ky vit 2015 jemi ne kerkim te punonjësve edhe ne Kosovë ,pra ne kerkojm Vajza qe din ta flasin mir dhe rrjedhshëm gjuhen Gjermane dhe që janë te motivuara për punë ,për të na perkrahur per punen ne Zürich.

Kusht që i ofrojmë :
-Punë 3 mujore më shum se nje here ne vitë ne Zvicër (Zürich)
-I marim përsiper shpensimet e udhtimit për ne Zürich ,gjithashtu Fjetjen dhe ushqimin
-Ne rast te arritjes të suksesit mund te pasoj BONUS javor apo mujor
-Rroga Fikse prej : 3.200 CHF = 3.000 EURO në bazë te ligjeve Zvicëriane .
-Orari i punes është prej : 12:00 deri me 20:00

Eshtë mundësi shum e mir per Vajza ,e punësimit 3 mujor (më shumë se 1 herë në vit ) në Zürich.

Për qështjen e Vizës për udhëtim dhe lejen e punes do te perkujdesemi ne.

Pra nëse e flisni gjuhen Gjermane dhe mendoni se jeni te aftë per te punuar në Zürich per Kompanin tonë atëher na kontaktoni në :049-545-417 ose dërgojeni CV tuaj ne : 01skko.ch@gmail.com

viber:+38649545417


tags::

hostel hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGE..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim