N.N.BLENDI Nderton

Shitet nga: keni 06 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ndermarja Ndertimore BLENDI merret me ndertimet e larta ndertime te ulta si dhe renovime ne menyr profesionale me staf profesional me qmime shum te volitshme firma jon ju ndihmon edhe ne zgjedhejn e planev per shtepit e juja ju mirpresum ne qdo koh na kontaktoni 044 715 372 faleminderti per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim