N.N.P.BLEDI-COM NDERMARRJE NDERTIMORE

Shitet nga: enver 10 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KYRE KETO LLOJ PUNESH NDERTIMI E ULTE EDHE TE LART SI TE SHTEPIVE OBJEKTEV TE NDRYSHME TE TEGJITHA MADHSIVE ME QMIME TE VOLITSHME NE TREG DHE ME NJE CILSI TE PUNES ME PREVOJ 12 VJEQARE NE NDERTIM GJITHASHTU PUNOJ FASADA IZOLUSE TULLA FASADES KNAUF ETJE PER KONTAKT KENI KETE NUMER 044771801 PUNOJ EDHE ME KOMPENZIME TE NDRYSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim